ŘEKLI O NÁS


Luboš Vrňata

Je málo bojovníků na domácí scéně, o kterých se dá říci, že to jsou zápasící legendy. Mezi ně bezesporu patří Luboš Vrňata, který se bojovým sportům věnuje více jak 25 let. Mezi jeho úspěch patří 3x Mistr republiky, 5. místo na ME a 3x 5.-8. místo na MS.

"Bezlepkovou pizzu jednou za čas, v rámci tréninku, zařadím na svůj jídelníček. Na bezlepkovou pizzu jsem nastoupil se stejnou chutí, jako když jdu do ringu. Bylo to očekávání, kdo z koho, ale pizza vyhrála její chutí. To musím uzna i přesto, že nerad prohrávám."

Helena Zetová

 Zpěváckou kariéru odstartovala již v patnácti letech – do roku 1998 koncertovala s rockovou kapelou. Se skupinou Black Milk  v roce 2002 získaly slavíka v kategorii Objev roku. Se skupinou Black Milk vydala dvě alba. Od roku 2005 se vydala na sólovou dráhu a vydala dvě desky. První s názvem Ready To Roll, za kterou obdržela titul Skokan roku. V roce 2008 vydala druhou desku Crossing Bridges. Aktuálně pracuje na své třetí sólové desce.

"Dostala jsem nabídku vyzkoušet si bezlepkovou pizzu a ikdyž nejsem celiak, ochutnala jsem a rozhodla jsem se jí zařadit do svého jídelníčku. Nemusíte být nutně alergický na lepek, ale můžete udělat i něco pro své zdraví a proto za mě bezlepkovou pizzu mohu jedině doporučit. Jelikož jsem hodně na cestách a stravuji se často po restauracích, ráda vyhledám podniky, kde si mohu bezlepkovou pizzu objednat."