bezlepkove-livance

Bezlepkové lívance a palačinky, směs v sáčku 200g RI

Pro gastro provozovny nabízíme balení 280g

Složení:

mouka (rýžová, pohanková), cukr, škrob (bezlepkový pšeničný, bramborový), žloutky sušené, vejce sušené, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), bramborová vláknina, stabilizátory (xanthan, tara guma), sůl, aroma.

Energetická hodnota ve 100g výrobku: 1608 kJ / 384 kcal
tuky 4,3 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,4g
sacharidy 77 g
z toho cukry 19g
bílkoviny 7,4g
sůl 1,2g

 

 

Doporučené dávkování a postup přípravy:

Do sáčku (200g směsi) přelít 350g vody nebo mléka. Sáček uzavřít, přeložit horní okraj a několikrát protřepat pro vytvoření hladkého těsta. Nechat 20 minut odstát. Péct na rozpálené pánvi potřené olejem. Vrchovatá polévková lžíce odpovídá jednomu lívanci o velikosti 8-10 cm. Balení vystačí na přípravu 10-15 lívanců.

Máme pro vás nabídku absolutní novinky v gastronomickém světě s bezlepkovou dietou.

Naše společnost se již několik let zaměřuje na výrobu bezlepkových potravin. Prvním naším produktem byl bezlepkový korpus na pizzu, který distribuujeme přímo do provozoven.

Na základě vysledovaných požadavků našich zákazníků, ale i koncových spotřebitelů vznikla nová řada produktů.

Jelikož víme, že příprava bezlepkových surovin může v provozu dělat starost, tímto vám usnadníme práci s přípravou bezlepkových potravin pro zákazníky.

Máme v nabídce sáčky se speciálně upravenou směsí, na bezlepkové lívance a palačinky, která se mixuje po dolití mléka, nebo vody přímo v tomto sáčku, kde vznikne finální těsto. Těsto na bezlepkové lívance a palačinky se přímo ze sáčku aplikuje na pánev, nebo jiný tepelný spotřebič.

Na Vánoce proběhla prezentace těchto výrobků na bezlepkové výstavě v PVA Letňany a v minulém týdnu jsme tento produkt prezentovali pro Fany Gastro servis na jejich pravidelném setkání na Žofíně.

Z obou těchto prezentacích jsme měli velmi pozitivní reakce, jak ze strany koncových zákazníků, tak ze strany provozovatelů gastro.

V nabídce máme momentálně bezlepkové palačinky, lívance, bramboráky a bezlepkové zahušťovadlo.

Na dalších produktech intenzivně pracujeme a v krátké době budou v nabídce.

Pokud by Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala,rádi bychom tedy tímto tento produkt nabídli Vaší společnosti, která tím bez starostí může naplnit požadavky klientů a zároveň rozšířit poskytované služby bez starostí.

Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás a my vám přijedeme produkty odprezentovat a pohovořit o výhodách s nimi spojenými.

Call Now Button